حمایت از حیوانات «محفلی برای تمامی انسانهای حقیقت طلب»
جذب توریسم شکار یک فکر کاملا غلط
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از برنامه ریزی های لازم برای جذب توریسم شکار در کشور با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد.
 

محمد شریف ملک زاده افزود: با توجه به اینکه ایران علاوه بر دارابودن آثار تاریخی ، باستانی و فرهنگی فراوان، دارای گونه های مختلف و نادر جانوری است ، بنابراین می توان از این ظرفیت و قابلییت در جهت در جذب توریسم شکار استفاده کرد.

وی خاطر نشان کرد: به منظور جذب توریسم شکار سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در چارچوب قوانین کشورمان و بر اساس تعاریف خاص در نظر گرفته شده برای شکار در حال انجام مذاکرات با سازمان حفاظت محیط زیست است و بزودی نتایج آن مشخص می شود.
 

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تاکید کرد: به محض امضای تفاهمنامه و توافقات لازم با محیط زیست ، در زمینه جذب توریسم شکار اقدام می شود و به طور حتم این امر در سال آینده عملی خواهد شد.


نمیدونم جائی برای توضیح و تفسیر وجود داره یا نه !!!!
باید به خاطر این فکرهای غلط بنیادی افسوس وتاسف خورد


به نظر میاد ما داریم از تمام ظرفیتهای آثار تاریخی، باستانی و فرهنگیمون! استفاده میکنیم و قراره که شکار حیوانات ( علی الخصوص گونه های نادر) رو هم اضافه کنیم
 

باجانداران خدا مهربانتر باشیم Designer: irspca.com کشتار حیوانات
0 مرغ
0 اردک
0 خوک
0 خرگوش
0 بوقلمون
0 غاز
0 گوسفند
0 بز
0 گاو و گوساله
0 جوندگان بجز خرگوش
0 کبوتر و دیگر پرندگان
0 بوفالو
0 اسب
0 الاغ و قاطر
0 شتر

اینها تعداد حیواناتی است که تا زمانیکه شما این صفحه را باز کردید توسط صنایع تولید گوشت، شیر و تخم مرغ در سراسر جهان کشته شده اند

document.write('
');